You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AION Free-to-Play Polska. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

[NICK]nezchapl

Marszałek

• "[NICK]nezchapl" is male
  • "[NICK]nezchapl" started this thread

Occupation: Czarodziej

Serwery: Barus - PL

Nick postaci: Nezcha

Rasa: Elyosi

• Send private message

1

Monday, October 14th 2013, 3:15pm

Jaskinia Taloka

Witam, robiłem wczoraj wieczorem misję, "Zbadaj Taloka". Zabiłem bossa i poszedłem do kuchni na chwilkę, i za bardzo pochyliłem ekran laptopa i się uśpił. Jak wróciłem to wyrzuciło mnie z serwera i jak zalogowałem się ponownie, nie byłem już w instancji i cała misja cofnęła się o te 3 godziny(tyle robiłem inste :D) A ten elim mówi dopiero że dobrze, żę pokonałem te 34 stworki (przypominają centaury). I jak patrze na inste to jest napisane, że czas oczekiwania wynosi 22 godz, a pod spodem na czerwono wyświetla się, że mam czekać 2 dni i 10 godzin. Coś tu się niezgadza. Wytłumaczycie?
Z góry dziękuję, pozdrawiam
Nezcha

O nowa ranga. Profesjonalista :thumbsup:

Celes

Community Manager

• "Celes" is female

Nick postaci: Celes / Celesa

• Send private message

2

Monday, October 14th 2013, 3:50pm

Możliwe że nie miałeś włączonego GP?

[NICK]nezchapl

Marszałek

• "[NICK]nezchapl" is male
  • "[NICK]nezchapl" started this thread

Occupation: Czarodziej

Nick postaci: Nezcha

Rasa: Elyosi

• Send private message

3

Monday, October 14th 2013, 4:11pm

aha, czyli to u góry, to czas z goldpackiem, a na czerwono, bez, tak?

O nowa ranga. Profesjonalista :thumbsup:

• "[NICK]eteric" is male

Serwery: Perento - UK

Rasa: Asmodianie

• Send private message

4

Monday, October 14th 2013, 4:23pm

Tak. Gdybys wszedl na wlaczonym Gold Packu to czekal bys 22 godziny. Czas zaczyna liczyc od momentu wejscia do instancji. Wiec jesli weszles bez aktywnego GP to tyle musisz czekac.

Tu jest cale info jak długo musisz czekac na ponownie wejscie gdy masz GP lub go nie masz. http://www.aionfreetoplay.com/website/featuresdetails/

This post has been edited 1 times, last edit by "[NICK]eteric" (Oct 14th 2013, 4:26pm)