You are not logged in.


Drogi odwiedzający, witaj na forum AION Free-to-Play Polska. Jeżeli jest to Twoja pierwsza wizyta tutaj, zapoznaj się z poradnikiem jak zalogować się na forum: KLIKNIJ TUTAJ. W skrócie: zaloguj się na stronie głównej http://pl.aion.gameforge.com/, przejdź do http://pl.aion.gameforge.com/website/board/, wybierz swój nick i kliknij "Wyślij". W ten sposób zalogujesz się poprzez swoje konto w grze.

1

Tuesday, October 15th 2013, 7:45am

Grób Zemurru

Witam mój problem polega na tym, że podczas wykonywania misji chyba ostatniej w Altgard " zniszczenie spisku " przeniosło mnie w miejsce zwane właśnie Grób Zemurru, ale podczas wykonywania tej misji niestety umarłem i nie wiem jak teraz mógłbym powrócić w to samo miejsce. Czy jest ktoś mi w stanie doradzić co mam zrobić czy po prostu już drugi raz nie mogę w to samo miejsce powrócić? Dodam tylko, że gościu od którego wziąłem tą misję nie teleportuje mnie ponownie tam.

  • "[NICK]naturallnie" is male

Posts: 50

Skąd: Kraków

Zawód: Bankier-Akrobata :D

  • Send private message

2

Tuesday, October 15th 2013, 7:53am

Witaj. Z tego co się orientuje to jest Q na 17 poziom około?
Więc musisz udać się na farmę gdzie potwory uprawiaja marihu.... odium znaczy. Przebrnij przez te potwory aż dobiegniesz do jaskini, to czego szukasz prawdopodobnie będzie tam. Grałem chwilę po stronie asmo i przyznam, że moge się mylić i/lub dokładnie nie pamiętać :)

3

Wednesday, October 16th 2013, 8:07am

Masz wg mnie trzy wyjścia.
1. Albo ktoś uczynny grający zaklinaczką na wyższym levelu przeniesie cię na własciwe miejsce
2 Pójdziesz z większa grupa do grobu.
3 poczekasz aż będziesz miał 27- 30 level pójdziesz sam nie agrując niczego i abijesz co trzeba.

Gdybyś grał na elio pomógłbym ci sie tam dostac bo z tym levelem i doświadczeniem raczej nie dasz rady sam. Może ktoś na asmo pomoże.

Similar threads