You are not logged in.

• "[NICK]algedron77" is male
  • "[NICK]algedron77" started this thread

• Send private message

1

Wednesday, October 16th 2013, 12:53pm

Rozszerzenie kostki.

Witam.

Mam pytanie do bardziej doświadczonych graczy. Gram po stronie Elyos i od pewnego czasu nie mogę rozszerzyć kostki ani ekwipunku (mam odkryty 1 pasek 4 kostki) ani magazynu :dash: .
Drań shugo z Sanctum nie chce już rozszerzyć a i magazynierzy nie chcą współpracować w tym temacie :wacko:
Proszę o podpowiedź gdzie można uporać się z tym problemem?

Pozdrawiam wszystkich graczy :beer: .

2

Wednesday, October 16th 2013, 12:55pm

wpisz w google "aion expand cube".

Jesli chodzi o magazyn to trzeba być ekspertem w prawdziwym rzemiośle ( nie zbieranie roślinek i eteru) i dostaniesz jedną linijkę więcej w magazynie.

3

Wednesday, October 16th 2013, 1:56pm

W Rashancie możesz też porozmawiać z chomikiem (shugo w namiocie na wyspie tigraki), on zdaje się powiększy Ci podręczną kostkę o dwie linijki. ps. tutaj jest szczegółowe info - Shugo nazywa się: Jarumonerk (pod linkiem jest dokładna lokacja).
Jeśli uważasz, że w udostępnionych przeze mnie poradnikach brakuje czegoś kluczowego lub niezwykle ważnego (np wyjaśnienia jakiejś misji), nie wahaj się wysłać mi swoich uwag na pw.

This post has been edited 1 times, last edit by "Santonia" (Oct 16th 2013, 2:07pm)

4

Wednesday, October 16th 2013, 2:20pm

Zawsze myślałem że na Tigtaki można rozszerzyć o 1 linijkę, ale w linku podanym przez Panią jest, że on może rozszerzyć do level 5.. wiec sugeruje to iż jeśli wcześneij nie rozszerzyliśmy na max to na Tigraki możemy rozszerzyć do Max(Sanctum/Pandemonium level) +1 rząd

W tym miejscu warto może wspomnieć że wyspa Tigraki jest w górnej Reszhancie u góry mapy i niby nie ma jej na mapie ale jak sie mapę powiększy ( poruszająckółkiem myszy) to widać napis Tigraki i zmieniony kolor tam gdzie wyspa jest

5

Wednesday, October 16th 2013, 4:58pm

Zrobiłam ss, żeby ułatwić namierzenie :)
Santonia has attached the following file:
Jeśli uważasz, że w udostępnionych przeze mnie poradnikach brakuje czegoś kluczowego lub niezwykle ważnego (np wyjaśnienia jakiejś misji), nie wahaj się wysłać mi swoich uwag na pw.

• Send private message

6

Thursday, October 17th 2013, 8:38am

Witajcie.

Bardzo dziękuje za pomoc :thumbsup: . Okazało się że nie zrobiłem questa z Vindachinerkiem i dlatego brakowało mi tych 9 pól w kostce. Wczoraj go dopadłem choć łobuz nieźle się ukrywa :D .

Pozdrawiam.

[NICK]nommad79

Średnio zaawansowany

• "[NICK]nommad79" is male

• Send private message

7

Thursday, October 17th 2013, 8:45am

Ten shugo już się nie ukrywa, stoi non stop w tym samym miejscu. Wcześniej była masakra, bo szukało się go po całym górnym terenie Reshanty.
Nie pytaj, co legion może zrobić dla ciebie, tylko powiedz co ty, możesz zrobić dla legionu...

Prawda jest jedna i każdy z nas ją zna, balans klas to my mamy, w naszych kolorowych snach.

Imperatyw społeczny jest taki, że wszyscy kłamią... faktem jednak jest to, że prawda rodzi się kłamstwach.

8

Thursday, October 17th 2013, 9:14am

nommad79 - a wiesz może gdzie dokładnie stoi ten Vindachinerk? Bo raz latałam po wyspach Czarnej Chmury ale nie znalazłam i odpuściłam sobie narazie;P

9

Thursday, October 17th 2013, 9:37am

To jego najczęstsze lokacje: Vindachinerk

ps. a tutaj ss: http://www.aiondatabase.com/npc/279016/v…erk#screenshots

• Send private message

10

Thursday, October 17th 2013, 10:11am

Wczoraj wieczorem był w ruinach Roah niedaleko twierdzy. Stał na takim łączniku (mostku czy jak to nazwać) wysoko ponad podstawą powierzchni tak, że z dołu był bardzo słabo widoczny. Łatwiej można było zauważyć ciemnoniebieski znak questa nad nim. Powodzenia w poszukiwaniach. :P

This post has been edited 1 times, last edit by "[NICK]algedron77" (Oct 17th 2013, 4:54pm)

[NICK]eteric

Średnio zaawansowany

• "[NICK]eteric" is male

• Send private message

11

Thursday, October 17th 2013, 10:24am

On stoi w 2 miejscach. Wiednym stio wlasnie na takim łaczeniu skał jak sam powiedziałeś niedaleko Roah a drugie miejsce jest na jednej z Wysepek jak leci sie do Asteri. Jest okreslony czas w jakim ten shugo pokazuje sie w tych miejscach,dlatego czasem nie dalo sie go znalezc poki ktos nie podal lokacji gdzie wlasnie sie pokazał.

Ja na Sinie mam za to podobny Problem z tym ze ten quest od tego Shugo robiłem.Assassin byl moim pierszym Mainem ktorym gralem dosc dlugo i skupialem sie na tym by miał wszystko co trzeba. Ale okazuje sie teraz ze na Gladku mam 108 miejsc na róznego typu rzeczy a na Sinie zaledwie 98-99. Byłem również w Tigraki wielokrotnie i nie da sie u tamtego Shugo rozszerzyc plecaka.To samo z Profesjami,Rozszerzałem plecak kiedy była taka możliwosc.

Tak czy inaczej musze dokładnie przejrzeć co przegapiłem bo dodatkowe miejsca by sie przydały.