You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AION Free-to-Play Polska. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, August 13th 2013, 1:09pm

Skrzydła

Siemka! Jestem nowy, gram Asmodianem i chciałem się dowiedzieć jak zdobyć skrzydła? [W internecie są dane z 2010r...]
Z góry dziękuję za pomoc :) ?(

2

Tuesday, August 13th 2013, 1:52pm

Wykonuj główny quest kampanii, na 9lvl dostaniesz quest na stanie się DEVA, tam będą Twoje skrzydła.

• "[NICK]eteric" is male

Serwery: Perento - UK

Rasa: Asmodianie

• Send private message

3

Tuesday, August 13th 2013, 1:55pm

Moze Autor powinien sprecyzowac o jakie skrzydła mu chodzi.Jesli przekroczyl juz 10 level to bardziej mysli o zakupie skrzydel lub ich zdobyciu.

4

Tuesday, August 13th 2013, 1:58pm

Moze Autor powinien sprecyzowac o jakie skrzydła mu chodzi.Jesli przekroczyl juz 10 level to bardziej mysli o zakupie skrzydel lub ich zdobyciu.
Odpowiadam na zadane pytanie, nie gdybam.

• "[NICK]eteric" is male

Serwery: Perento - UK

Rasa: Asmodianie

• Send private message

5

Tuesday, August 13th 2013, 2:30pm

Widze ze chodzi o zakup skrzydel lub zdobycie z questu.

W Pandemonium na srodku stoi kobieta NPC ubrana w czerwone ciuchy która sprzedaje skrzydła,ale te skrzydła są drogie. Inne skrzydła dostajesz za Weteran Rewardy. W Reshancie za wykonanie wszystkich kampanijnych questów takze dostaniesz skrzydła. Mozesz tak samo kupic skrzydła za crusader tokeny wykonujac codziennie questy pvp. W reshancie jest npc po prawej stronie niedaleko obelisku.

Zalezy tez jaki masz level,bo na wyzszych levelach mozesz skrzydla wydropic z bossow lub też zdobyć za questy.

Mahrid

Administrator Forum

• "Mahrid" is male

Rasa: Elyosi

• Send private message

6

Wednesday, August 21st 2013, 11:08am

Moderator Mahrid:
Brak aktywności w wątku od tygodnia.
Zamykam

Jeśli zajdzie potrzeba ponownego otworzenia wątku, to proszę zgłosić się do mnie za pomocą Prywatnej Wiadomości.