You are not logged in.

Drogi odwiedzający, witaj na forum AION Free-to-Play Polska. Jeżeli jest to Twoja pierwsza wizyta tutaj, zapoznaj się z poradnikiem jak zalogować się na forum: KLIKNIJ TUTAJ. W skrócie: zaloguj się na stronie głównej http://pl.aion.gameforge.com/, przejdź do http://pl.aion.gameforge.com/website/board/, wybierz swój nick i kliknij "Wyślij". W ten sposób zalogujesz się poprzez swoje konto w grze.

1

Tuesday, August 13th 2013, 1:09pm

Skrzydła

Siemka! Jestem nowy, gram Asmodianem i chciałem się dowiedzieć jak zdobyć skrzydła? [W internecie są dane z 2010r...]
Z góry dziękuję za pomoc :) ?(

2

Tuesday, August 13th 2013, 1:52pm

Wykonuj główny quest kampanii, na 9lvl dostaniesz quest na stanie się DEVA, tam będą Twoje skrzydła.

[NICK]eteric

Średnio zaawansowany

• "[NICK]eteric" is male

• Send private message

3

Tuesday, August 13th 2013, 1:55pm

Moze Autor powinien sprecyzowac o jakie skrzydła mu chodzi.Jesli przekroczyl juz 10 level to bardziej mysli o zakupie skrzydel lub ich zdobyciu.

4

Tuesday, August 13th 2013, 1:58pm

Moze Autor powinien sprecyzowac o jakie skrzydła mu chodzi.Jesli przekroczyl juz 10 level to bardziej mysli o zakupie skrzydel lub ich zdobyciu.
Odpowiadam na zadane pytanie, nie gdybam.

[NICK]eteric

Średnio zaawansowany

• "[NICK]eteric" is male

• Send private message

5

Tuesday, August 13th 2013, 2:30pm

Widze ze chodzi o zakup skrzydel lub zdobycie z questu.

W Pandemonium na srodku stoi kobieta NPC ubrana w czerwone ciuchy która sprzedaje skrzydła,ale te skrzydła są drogie. Inne skrzydła dostajesz za Weteran Rewardy. W Reshancie za wykonanie wszystkich kampanijnych questów takze dostaniesz skrzydła. Mozesz tak samo kupic skrzydła za crusader tokeny wykonujac codziennie questy pvp. W reshancie jest npc po prawej stronie niedaleko obelisku.

Zalezy tez jaki masz level,bo na wyzszych levelach mozesz skrzydla wydropic z bossow lub też zdobyć za questy.

Mahrid

Super Moderator Forum & Opiekun Mentorów

• "Mahrid" is male

• Send private message

6

Wednesday, August 21st 2013, 11:08am

Moderator Mahrid:
Brak aktywności w wątku od tygodnia.
Zamykam

Jeśli zajdzie potrzeba ponownego otworzenia wątku, to proszę zgłosić się do mnie za pomocą Prywatnej Wiadomości.