You are not logged in.

Drogi odwiedzający, witaj na forum AION Free-to-Play Polska. Jeżeli jest to Twoja pierwsza wizyta tutaj, zapoznaj się z poradnikiem jak zalogować się na forum: KLIKNIJ TUTAJ. W skrócie: zaloguj się na stronie głównej http://pl.aion.gameforge.com/, przejdź do http://pl.aion.gameforge.com/website/board/, wybierz swój nick i kliknij "Wyślij". W ten sposób zalogujesz się poprzez swoje konto w grze.

• "[NICK]wampirowata" started this thread

Zawód: Assasinka

• Send private message

1

Saturday, August 24th 2013, 11:20pm

Pytanie

Hejka, mam do was pytanie, gdzie moge zdobyc niewielki kamien zywiolow? Nikt na czacie nie chcial mi pomoc wiec zglosilam sie tutaj na forum xD , jesli mozecie to podajcie nazwe moba i gdzie on sie znajduje :)

2

Sunday, August 25th 2013, 12:08am

Ten kamyk dropi graczom do jakiegoś 20lvla z mobów.
Można stworzyć go również na stole alchemicznym w Sanctum. Wzór, którego musisz się nauczyć, kupisz obok mistrza alchemii.
[jeżeli twoimi planami jest kamień aktywujący artefakt,(temporal stone) to do stworzenia takiego kamyka potrzebujesz nauczonej alchemii na 199 poziomie, i pozyskiwanie eteru na 100 poziomie.]

Protector Hall.

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać...

This post has been edited 4 times, last edit by "[NICK]mikage" (Aug 25th 2013, 12:13am)

[NICK]eteric

Średnio zaawansowany

• "[NICK]eteric" is male

• Send private message

3

Sunday, August 25th 2013, 7:53am

Kamienie Żywiołów może też uzyskać z Morphowania Eteru.Musi mieć z odpowiednich recept z Reshanty. Jedna Pani Moderator zrobiła poradnik ze spisem recept gdzie sie znajdują.

Poza tym. Jesli ktos posiada kamienie żywiołów z wyższych poziomów to mozna je w alchemi przerabiać na niższe.

4

Sunday, August 25th 2013, 11:20am

Pprroosszzee Oo Ppoommoocc

zalozylem konto :) zaczelem grac wbilem 4 lv i się wylogowalem po 2 godzinkach przyszedlem aby znowu zagrac :) wlanczam gre zaczynam się logowac :D wpisalem login i haslo daje enter i wyskakuje mi ze mam jakis błąnd na koncie i ze mam go wyjasnic na oficialnej stronie aion :D

[NICK]eteric

Średnio zaawansowany

• "[NICK]eteric" is male

• Send private message

5

Sunday, August 25th 2013, 11:21am

Sprawdz skrzynke Mailową.tam dokładniej jest wyjaśnione czemu masz blokade.

6

Sunday, August 25th 2013, 3:13pm

wlasnie nic mi nie przychodzi :/ mam juz kilka kont zrobionych i na wszystkich mam jakas blokade :/ i pisze ze mam to wyjasnic na gluwnej stronie aion :/ ze mam jakis problem z Ip komputera czy cos ;/

This post has been edited 1 times, last edit by "[NICK]mirekolas" (Aug 25th 2013, 3:15pm)

Mahrid

Super Moderator Forum & Opiekun Mentorów

• "Mahrid" is male

• Send private message

7

Wednesday, September 4th 2013, 12:00pm

Moderator Mahrid:
Brak aktywności w wątku od tygodnia.
Zamykam

Jeśli zajdzie potrzeba ponownego otworzenia wątku, to proszę zgłosić się do mnie za pomocą Prywatnej Wiadomości.