You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AION Free-to-Play Polska. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

• "[NICK]wampirowata" is male
  • "[NICK]wampirowata" started this thread

Occupation: Bard

Serwery: Barus - PL

Rasa: Elyosi

• Send private message

1

Saturday, August 24th 2013, 11:20pm

Pytanie

Hejka, mam do was pytanie, gdzie moge zdobyc niewielki kamien zywiolow? Nikt na czacie nie chcial mi pomoc wiec zglosilam sie tutaj na forum xD , jesli mozecie to podajcie nazwe moba i gdzie on sie znajduje :)

2

Sunday, August 25th 2013, 12:08am

Ten kamyk dropi graczom do jakiegoś 20lvla z mobów.
Można stworzyć go również na stole alchemicznym w Sanctum. Wzór, którego musisz się nauczyć, kupisz obok mistrza alchemii.
[jeżeli twoimi planami jest kamień aktywujący artefakt,(temporal stone) to do stworzenia takiego kamyka potrzebujesz nauczonej alchemii na 199 poziomie, i pozyskiwanie eteru na 100 poziomie.]

Protector Hall.

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać...

This post has been edited 4 times, last edit by "[NICK]mikage" (Aug 25th 2013, 12:13am)

• "[NICK]eteric" is male

Serwery: Perento - UK

Rasa: Asmodianie

• Send private message

3

Sunday, August 25th 2013, 7:53am

Kamienie Żywiołów może też uzyskać z Morphowania Eteru.Musi mieć z odpowiednich recept z Reshanty. Jedna Pani Moderator zrobiła poradnik ze spisem recept gdzie sie znajdują.

Poza tym. Jesli ktos posiada kamienie żywiołów z wyższych poziomów to mozna je w alchemi przerabiać na niższe.

4

Sunday, August 25th 2013, 11:20am

Pprroosszzee Oo Ppoommoocc

zalozylem konto :) zaczelem grac wbilem 4 lv i się wylogowalem po 2 godzinkach przyszedlem aby znowu zagrac :) wlanczam gre zaczynam się logowac :D wpisalem login i haslo daje enter i wyskakuje mi ze mam jakis błąnd na koncie i ze mam go wyjasnic na oficialnej stronie aion :D

• "[NICK]eteric" is male

Serwery: Perento - UK

Rasa: Asmodianie

• Send private message

5

Sunday, August 25th 2013, 11:21am

Sprawdz skrzynke Mailową.tam dokładniej jest wyjaśnione czemu masz blokade.

6

Sunday, August 25th 2013, 3:13pm

wlasnie nic mi nie przychodzi :/ mam juz kilka kont zrobionych i na wszystkich mam jakas blokade :/ i pisze ze mam to wyjasnic na gluwnej stronie aion :/ ze mam jakis problem z Ip komputera czy cos ;/

This post has been edited 1 times, last edit by "[NICK]mirekolas" (Aug 25th 2013, 3:15pm)

Mahrid

Administrator Forum

• "Mahrid" is male

Rasa: Elyosi

• Send private message

7

Wednesday, September 4th 2013, 12:00pm

Moderator Mahrid:
Brak aktywności w wątku od tygodnia.
Zamykam

Jeśli zajdzie potrzeba ponownego otworzenia wątku, to proszę zgłosić się do mnie za pomocą Prywatnej Wiadomości.