You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AION Free-to-Play Polska. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, September 9th 2013, 10:16pm

Pozyskiwanie Esencji

Mam 35lv i pozyskiwanie esencji 99/99. Czy zeby moc dalej nabijać pkt musze isc do jakiego NPC zeby to rozwinać lub kupić jaka ksiażke ?

• "[NICK]nommad79" is male

Serwery: Barus - PL

Rasa: Elyosi

• Send private message

2

Monday, September 9th 2013, 10:32pm

W salach, gdzie jest craft, masz 2 NPC, jeden od aether, drugi od essence - u nich kupujesz kolejny poziom skila zbierania - taki awans.
Nie pytaj, co legion może zrobić dla ciebie, tylko powiedz co ty, możesz zrobić dla legionu...
Prawda jest jedna i każdy z nas ją zna, balans klas to my mamy, w naszych kolorowych snach.
Imperatyw społeczny jest taki, że wszyscy kłamią... faktem jednak jest to, że prawda rodzi się kłamstwach.

DAJ CZŁOWIEKOWI MASKĘ, WTEDY POKAŻE SWE PRAWDZIWE OBLICZE

3

Tuesday, September 10th 2013, 7:03am

W Sanctum to jest: Jhaelas (wpisz /where Jhaelas ) a w Pandemonium Ustarn (wpisz /where Ustarn ).
Jeśli uważasz, że w udostępnionych przeze mnie poradnikach brakuje czegoś kluczowego lub niezwykle ważnego (np wyjaśnienia jakiejś misji), nie wahaj się wysłać mi swoich uwag na pw.

4

Tuesday, September 10th 2013, 11:03pm

Dzięki, już znalazłem.
Można zamknąć.

Mahrid

Administrator Forum

• "Mahrid" is male

Rasa: Elyosi

• Send private message

5

Sunday, September 15th 2013, 9:22pm

Moderator Mahrid:
Problem uważam za wyjaśniony. Jeśli jest inaczej, proszę o kontakt za pomocą Prywatnej Wiadomości z prośbą o ponowne otworzenie wątku. Zamykam