You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AION Free-to-Play Polska. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, September 14th 2013, 1:45pm

Problem z misja: Zwiady Zwiadowcy

Mój problem polega na tym, że jak tylko pokonałem stróża na wierzy to z tej wierzy spadłem. Kolejnym etapem jest powrót do Targatu a nie widze sposobu wejścia na tę wierze. Stąd moje pytanie jak sie dostać tam spowrotem?

Z góry dzięki za pomoc.

• "[NICK]loganpl" is male

Serwery: Telemachus - UK
Barus - PL

Nick postaci: Khilay, Khilayia, Miraval

Rasa: Elyosi

• Send private message

2

Sunday, September 15th 2013, 1:26pm

podaj więcej informacji, na który to level misja albo u jakiego NPC i w której krainie oraz po której stronie grasz asmo czy elyos
Telemachus - Elyos - Sorcerer - Khilayia

[NICK]fabell

Żołnierz

• "[NICK]fabell" is female

Occupation: Grafik

• Send private message

3

Tuesday, September 17th 2013, 7:28pm

loganpl ma bardzo ważna informację w swoim podpisie. Jeżeli nie wiesz, jak wykonać jakąś misje, możesz wyłączyć spolszczenie i dzięki temu, bez problemu znaleźć rozwiązanie w internecie.
Ja osobiście, jeżeli nie chcesz tego robić, polecam google translator, chociaż myślę, że nazwy questow są łatwe do przetłumaczenia:
http://aion.mmorpg-life.com/quest/the-three-keys/11731/
Czy chodziło Ci o tą misje? Jeżeli tak, masz tam dokładnie opisane, co i jak, krok po kroku.
Frien­ds are an­gels who lift us to our feet when
our win­gs ha­ve troub­le re­mem­be­ring how to fly.

4

Tuesday, September 17th 2013, 7:52pm

Problem jest , albo go nie ma, to zalezy czy system zresetował Ci krok questa gdy się zabiłeś.

Trzeba wejść na wieże, pokonać strażnika i wrócić do NPC nie wiem czy jest do niego inne dojście.

Spróbuj pójść jeszcze raz do NPC-a który cie tam teleportował, jeśli nie teleportuje Cie tam ponownie, a niema normalnej drogi to pozostaje chyba tylko prośba do suportu, by cię tam postać teleportowali albo "zresetowali" krok questa. Bo SM nawet gdyby mial tam misje, to w tamtych okolicach teleport do członka grupy nie działa.

fabell - nazwy questów tylko pozornie łatwe sa do przetłumaczenia, tłumacze przeszli samych siebie.
tennie nazywa sie tak jak myślisz, nazywa się: Scouting the scouts

http://aion.mmorpg-life.com/quest/scouting-the-scouts/10868/

i chodzi o krok 8.
w kroku 5 został teleportowany w miejsce które chyba jest niedostepne, w kroku 7 sam się zabił.
Jeśli ktos wie czy można dojść do Targatu to niech powie.

problem jak wrócić i zrobić krok 8, myślę, że trzeba spróbować czy da się powtórzyć od 5

This post has been edited 2 times, last edit by "[NICK]oldfreman" (Sep 17th 2013, 8:01pm)

• "[NICK]loganpl" is male

Serwery: Telemachus - UK
Barus - PL

Nick postaci: Khilay, Khilayia, Miraval

Rasa: Elyosi

• Send private message

5

Wednesday, September 18th 2013, 11:11am

loganpl ma bardzo ważna informację w swoim podpisie. Jeżeli nie wiesz, jak wykonać jakąś misje, możesz wyłączyć spolszczenie i dzięki temu, bez problemu znaleźć rozwiązanie w internecie.

wnet bym Ci polajkował tego posta jakby można było :D
Telemachus - Elyos - Sorcerer - Khilayia