You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AION Free-to-Play Polska. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, September 22nd 2013, 8:17pm

Problem z Prażoną Ininą

Cześć,
moim pytaniem jest pewna misja dot. profesji o gotowaniu.
Wielu z Was pewnie to robiło. Niby wszystko spoko: inina jest, sól też.
No to robię. Zrobiły się dwie za jednym razem. Próbuję po raz drugi.
Robię dokładnie to samo, ale zamiast prażonej ininy, wychodzi mi pyszna prażona inina. xD
Pomyślałam, że to jest to samo, ale jakieś lepsze czy coś (no i faktycznie jest).
Zanoszę to do jak jej tam... nieważne, a ona do mnie, że muszę jej prażoną ininę zrobić.
No kurczę no! :P
Miał/ma ktoś ten sam problem? ;o

• "[NICK]naturallnie" is male

Occupation: Bankier-Akrobata :D

• Send private message

2

Monday, September 23rd 2013, 9:44am

Podczas gotowania jest szansa na "crit craft" - jak masz szczęście to wychodzi lepsze jedzenie/na dłużej. Musisz po prostu zrobić tego więcej - lub po prostu robisz nie to co trzeba. Może chodzi o zlecenie pracy? Do tego nie potrzeba zbierania niczego wszystko się dostaje od NPC + kupujesz przedmioty takie jak sól u npc obok. Przeczytaj dokładnie :)

3

Wednesday, September 25th 2013, 5:28pm

Hej.
Problem rozwiązany.
Jednak, żeby nie zamykać tematu, to chcę się spytać o to gdzie:
1. Znajdę niebieską Ininę?
2. Gdzie są jacyś elitarni żołnierze z garnizonu (ci do pokonania) Quest z akademii
3. Jak mogę zdobyć surową skórę? Ubijam te mobki, ale leci mi z nich cienka surowa skóra, czego nie zalicza się w misji.
4. Gdzie mogę kupić akta Laskisa? Napisane, że u niego, ale nigdzie go nie widzę...
5. Czy można mieszkać jeszcze z kimś w apartamencie?
6. Czy to prawda, że można mieszkać z kimś, tyle że w domu/willi?