You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AION Free-to-Play Polska. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, October 1st 2013, 11:31am

Gdzie są questy na Platynowe Monety ;)?

Gram w Asmo i z takim zapytaniem, gdzie są questy na Platynowe Monety? Tzn chodzi mi o takie questy które mogę robić cały czas, jedno zrobię i mogę wziąć od razu kolejne :)?

This post has been edited 2 times, last edit by "[NICK]bananknh1994" (Oct 1st 2013, 12:00pm)

Celes

Community Manager

• "Celes" is female
  • Absent from Friday, August 29th 2014, 3:00pm until Sunday, September 7th 2014, 11:59pm.

Serwery: Barus - PL

Nick postaci: Celes / Celesa

• Send private message

2

Tuesday, October 1st 2013, 1:40pm

Tutaj znajdziesz listę questów (co prawda może być odrobinę nieaktualna) http://gameguide.na.aiononline.com/aion/Platinum+Coin+Guide

Ponad to mamy na forum temat-poradnik o Monetach i warto tam się pytać, by mogli uaktualnić temat :) [Poradnik] Monety

3

Wednesday, October 2nd 2013, 12:48am

Platynowe monetki możesz zacząć robić w Beluslan w Red Mane Cavern (tam jest trochę misji) i w Schronieniu tuż obok. W Brusthonin zaczynają się od 45/46. Na 46 lvlu jest dosyć przyjemny powtarzalny quest Soul Purification z którego dostajesz 2 monetki i Oko demona. Misję dostajesz w wiosce Baltasar Hill Village od Nagela. Oko demona możesz wymienić na platynki u chodzącego shugo w Bubu Village. Jeśli masz szczęście dostaniesz nawet 5 monetek.:)
Inne misje (już nie powtarzalne są w wyżej wymienionych wioskach i okolicach, u elimów, oraz u grupki npc stojących przy drodze prowadzącej do Admy.

Tutaj masz link do misji w Brusthonin, jeśli coś pominęłam w Belu to tam też coś znajdziesz.:)
http://www.aionarmory.com/search.aspx?br…26#quests:0+2+1

This post has been edited 1 times, last edit by "[NICK]ayako27" (Oct 2nd 2013, 1:00am)