You are not logged in.

Drogi odwiedzający, witaj na forum AION Free-to-Play Polska. Jeżeli jest to Twoja pierwsza wizyta tutaj, zapoznaj się z poradnikiem jak zalogować się na forum: KLIKNIJ TUTAJ. W skrócie: zaloguj się na stronie głównej http://pl.aion.gameforge.com/, przejdź do http://pl.aion.gameforge.com/website/board/, wybierz swój nick i kliknij "Wyślij". W ten sposób zalogujesz się poprzez swoje konto w grze.

1

Tuesday, October 1st 2013, 11:31am

Gdzie są questy na Platynowe Monety ;)?

Gram w Asmo i z takim zapytaniem, gdzie są questy na Platynowe Monety? Tzn chodzi mi o takie questy które mogę robić cały czas, jedno zrobię i mogę wziąć od razu kolejne :)?

This post has been edited 2 times, last edit by "[NICK]bananknh1994" (Oct 1st 2013, 12:00pm)


2

Tuesday, October 1st 2013, 1:40pm

Tutaj znajdziesz listę questów (co prawda może być odrobinę nieaktualna) http://gameguide.na.aiononline.com/aion/Platinum+Coin+Guide

Ponad to mamy na forum temat-poradnik o Monetach i warto tam się pytać, by mogli uaktualnić temat :) [Poradnik] Monety

3

Wednesday, October 2nd 2013, 12:48am

Platynowe monetki możesz zacząć robić w Beluslan w Red Mane Cavern (tam jest trochę misji) i w Schronieniu tuż obok. W Brusthonin zaczynają się od 45/46. Na 46 lvlu jest dosyć przyjemny powtarzalny quest Soul Purification z którego dostajesz 2 monetki i Oko demona. Misję dostajesz w wiosce Baltasar Hill Village od Nagela. Oko demona możesz wymienić na platynki u chodzącego shugo w Bubu Village. Jeśli masz szczęście dostaniesz nawet 5 monetek.:)
Inne misje (już nie powtarzalne są w wyżej wymienionych wioskach i okolicach, u elimów, oraz u grupki npc stojących przy drodze prowadzącej do Admy.

Tutaj masz link do misji w Brusthonin, jeśli coś pominęłam w Belu to tam też coś znajdziesz.:)
http://www.aionarmory.com/search.aspx?br…26#quests:0+2+1

This post has been edited 1 times, last edit by "[NICK]ayako27" (Oct 2nd 2013, 1:00am)


Similar threads