Aion PL

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Nieprzeczytane wątki

Wątek Odpowiedzi Ostatnia odpowiedź

Pytanie do Bardów

2

Ciekawski

Przyklejony Szybkie pytanie <<>> Szybka odpowiedź

2,447

Kambox88

Mini pytania :)

7

ProPvePlayerMistvan

Ogólno spamo-pytaniowy temat do męczania członków teamu o odpowiedzi oraz pozwalający na wszelkiego rodzaje dyskusje na tematy powiązane

928

ProPvePlayerMistvan

The Daeva's Tavern – runda 2

0

Ostatnie aktywności

• Ciekawski -

Użytkownik odpowiedział w wątku Pytanie do Bardów.

czyli do 75 i fallushy to 2x apollon bedzie najlepszym rozwiązaniem? Obecnie mam 73lvl
  • Kambox88 -

Użytkownik odpowiedział w wątku Szybkie pytanie <<>> Szybka odpowiedź.

Co do send loga niby zaleca się też minimalnie zmniejszyć grafikę typu shadery, cienie/efekty wodne itp. Tyle i kilka innych pierdół wyczytałem w necie kiedy u mnie jeszcze sporo ich było... Ciężko mi powiedzieć kiedy ostatnio send loga…
  • Kambox88 -

Użytkownik odpowiedział w wątku Pytanie do Bardów.

W moim przypadku były to dwa święte apollony, które robiły ładny dps kosztem speed attacku, który nie był taki zły na scrollu+cukierku+buff ew. sod do tego. Z czasem może delikatnie zacząłem na to narzekać po czym szybciutko przeszedłem na…
  • ProPvePlayerMistvan -

Użytkownik odpowiedział w wątku Mini pytania :).

Nie jestem jakoś super ubrany, ale porównywalnie/lepiej ubrany SM na insta fearze (remove shock/normalny)-> fear shriek->fear jest wstanie uwalić moje hp to zera. Imo typowy fearbot (no naming x)) jest ekstremalnie unbalanced na duelach, ale na group…
  • Ciekawski -

Użytkownik opublikował nowy wątek: Pytanie do Bardów

Wątek
    Witam, chciałbym połączyć harfe świetego apollona i niewiem co bedzie najlepsze jako dodatek, ktoś doradzi ?
  • Botrald -

Lubi post użytkownika HarmoooonY w wątku Mini pytania :).

Polubienie (post)
    Cytat od Szmoludek: „@HarmoooonY bardzo ładnie opisał, ja mam wersję skróconą : 1. Usuń postać 2. Usuń Aiona 3. Bo SM to rak 4. Nienawidzę SMów..... 5. Każde ściągnięcie scrola przeciwnikowi powinno zabierać kinahy z sakwy…
  • Jakeob -

Lubi post użytkownika Temidum w wątku Ranger build.

Polubienie (post)
    Łowca - Lepszy dps Pozwolę sobie wkleić :p najpierw poczytaj, a później dopytaj jeśli coś dla Ciebie nie jest jasne :p
  • HarmoooonY -

Odpala dwa konta- jest to możliwy tylko gdzie masz postacie na dwóch osobnych kontach. Zapraszasz do pt, ustawiasz mentora, zaznaczasz zeby alt szedł za mainem i lecisz. Co do strony "prawnej", nie wiem jak GF podchodzi do takiego grania.
  • Aurora -

jak zwykle up bzdura... no chyba ze sie samemu cos namieszalo :) gdy tylko czesciej (niz jeden na jakos dwa tygodnie) pojawiaja mi sie sendlogi to robie sprawdzanie plikow przez launchera i zaczyna wszystko grac. no w wyjatkowych sytuacjach jak nie pomaga…
  • HarmoooonY -

Lubi post użytkownika ProPvePlayerMistvan w wątku Mini pytania :).

Polubienie (post)
    No ej, mamy 5.8, prawie 6.0, to chyba już najwyższy czas przestać narzekać na SMa xD