Mithrilowe Medale

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Prosimy zauważyć, iż forum to jest obecnie w trybie "tylko do odczytu". Zostanie ono całkowicie zamknięte 26.03.2019 - prosimy o skopiowanie/zachowanie ważnych informacji.
Zapraszamy do rejestracji na naszym nowym wspólnym forum TUTAJ!

• Mithrilowe Medale

Witam, gdzie znajdę questy na mithrilowe medale?
    Wyczytałem ze można wymieniać tez w taki sposób:
    Platynowy Medal na Mithirlowy Medal na Ceramitowy Medal.
    Czy taka wymiana jest możliwa, jak tak, to gdzie znajdę questy na Mithrilowe medale?
  • Teoretycznie możliwa jest też wymiana gold->platyna->mithril... jeżeli masz po swojej stronie niesamowite szczęście. Wrzucając medal platynowy do fontanny masz szansę otrzymać mithril (w bardzo, bardzo rzadkich przypadkach nawet dwa ^^). Jak to działa:
    podchodzisz do fontanny (znajdziesz je w elian(oriel)/pernon, inngison/gelkmaros, sarpan/tiamaranta), klikasz, zatwierdzasz i "coś" ląduje w twoim plecaku. Najczęściej jest to "zardzewiały" medal, który możesz spokojnie wyrzucić. Czasem dostajesz z powrotem platynę albo dwie. przy dużej dawce farta otrzymujesz mithrila. plotka głosi, że największe prawdopodobieństwo wymiany platyny na mithrila daje fontanna znajdująca się "pod" okiem tiamaranty, jednak nawet jeśli to prawda to różnica jest moim zdaniem tak nieznaczna, że nie warto wydawać na to AP... bo żeby dokonać tam wymiany musisz do każdej platyny dokładać balaurowe serum :\

Zobacz też ten wątek: forums.na.aiononline.com/na/showthread.php?t=81620

Co do siege w Tiamarancie to kiedyś było tak, że top3 dps z każdej klasy otrzymywały po mithrilku, cała reszta po platynie. Obecnie trochę się to zmieniło i z tego co widzę top2 dostają po 3 mithrile, top3 - 2mithrile, nie wiem jak pozostałe miejsca na liście dps (ktoś podpowie może?)
  • [NICK]modliszek wrote:

Witaj.

http://aiondatabase.net/us/item/186000147/?sl=1

Tutaj możesz sobie sprawdzić z jakiego questa są medale i gdzie są npc, którzy dają te questy. Pod zakładką 'Quest Reward'.

Co do wymiany platynek na medale mitrylowe a mitrylowe na ceramki to nie mam pojęcia. xD

Link nie działa :)

Co do wymiany, to wyczytałem że za te platynowe kupuje się u jakiegoś npc skrzyneczki i tam lecą mithirolwe.
  • Najwieksza szansa wyminay platynowego na mithril jest w podziemiach tiamy i to jest fakt z statystki i jest to najbardziej opłacalna wymiana, serum kupuje sie w klasztorze keisnela i wcale nie jest jakis super drogie i tak mozna dostać 2 mithile za 1 plantyne tam zdarzyło mi sie, średnio jest 2 mithrile na 10 platyn.

Za sige w tiamie dostaje sie 3,2,1 mithrile i to tez nie jest dokońca dps (nie dam głowy ale za organizacje sojuszu który przejął chyba 4 są).