Pinned Szybkie pytanie <<>> Szybka odpowiedź

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Prosimy zauważyć, iż forum to jest obecnie w trybie "tylko do odczytu". Zostanie ono całkowicie zamknięte 26.03.2019 - prosimy o skopiowanie/zachowanie ważnych informacji.
    Zapraszamy do rejestracji na naszym nowym wspólnym forum TUTAJ!

• Tetsyua wrote:

Według mnie robienie setu crafconego to wyrzucanie kinah w błoto, koniec końców i tak będzie trzeba robić set za garniak bo lepszy. Więc masz podwójne koszta :)
      pamiętaj, że bez craftu nie zdobędziesz fragmentów ducha walki ;) więc wsumie może zrobić parę partów z craftu a potem wymienić na garniakowe
      Leczajka

The post was edited 2 times, last by UnderGhast ().

• Jak masz kraftowanie wbite na 300, bo miałeś środki na wbicie w 5.8, to na Twoim miejscu nawet bym się nie zastanawiał i zrobiłbym całe wyposażenie.
      Ja akurat dopiero wbijam kraftowanie - mam 219 / 300, to mam poblokowane optymalki, ale jeśli tylko Ty albo ktoś iny macie maxa, to nie czekajcie na to, aż będziecie mieli czerwonego garniaka - oczywiście prawda o podwójnych kosztach, tylko że jeśli ktoś lubi PvP i jednocześnie lubi być twardym w pojedynkach, to optymalki kraftowane są najlepszym wyborem. Przy odrobinie szczęścia można mieć całe eq [na Ruhnatorium widziałem Sorka - wszystko czerwone błyszczące z Aerotu +11] i wiem, jak to działa.
    • UnderGhast wrote:

Tetsyua wrote:

Według mnie robienie setu crafconego to wyrzucanie kinah w błoto, koniec końców i tak będzie trzeba robić set za garniak bo lepszy. Więc masz podwójne koszta :)
      pamiętaj, że bez craftu nie zdobędziesz fragmentów ducha walki ;) więc wsumie może zrobić parę partów z craftu a potem wymienić na garniakowe
      Jak nie zdobędę fragmentów ducha walki? Za garniakowe EQ też otrzymujesz fragmenty, No jak ma robić najpierw parę partów z craftu a potem je wymienić na garniakowe, to lepiej już robić cały crafcony, albo wóz, albo przewóz.

Czasem mi się udaje, ale ogólnie lamie.
    • Tetsyua wrote:

UnderGhast wrote:

Tetsyua wrote:

Jak nie zdobędę fragmentów ducha walki? Za garniakowe EQ też otrzymujesz fragmenty, No jak ma robić najpierw parę partów z craftu a potem je wymienić na garniakowe, to lepiej już robić cały crafcony, albo wóz, albo przewóz.
      ale craft i tak oplaca się mieć wbity chociaż na 100, a set z craftu zawsze lepszy niż lakrum
      Leczajka
    • Celes wrote:

maciqs wrote:

Celes kiedy bd dostępne nowe nagrody w weterana systemie

maximus1 wrote:

Dobrze by było gdybyśmy dostali info,kiedy tak pi razy drzwi wprowadza Bohaterskie Wyzwania,Platinerk i patch 6.5 i czy opcja zamiana kamieni jest ekskluzywna tylko dla NA.
      Wszystkie nowe informacje na ten temat pojawiać się będą tutaj: Aion 6.0 - najważniejsze tematy
      W waszych zapowiedziach 6.0 Bohaterskie Wyzwania miały być na początku stycznia ale widać nic nie potraficie na czas zrobić tylko obiecujecie i nic więcej.
    • Celes wrote:

Drodzy Daeva,

Koniec tego roku zbliża się wielkimi krokami i pragniemy podzielić się z Wami aktualnymi informacjami na temat dwóch ważnych zagadnień.

Mimo iż włożyliśmy bardzo dużo pracy oraz wysiłku i jesteśmy już bardzo blisko, to niestety nie będziemy w stanie wypuścić nowych Bohaterskich Wyzwań w tym roku. Chcemy mieć pewność, iż dysponujemy stabilna wersją tego systemu, zanim wprowadzimy go na live serwery gry (co niestety nie jest jeszcze osiągnięte). W chwili obecnej naszym docelowym terminem jest styczeń przyszłego roku i mamy nadzieję, że uda nam się je wtedy wypuścić. Wykorzystamy ten dodatkowy czas, by także dostosować niektóre nagrody z zadań w oparciu o pierwsze opinie od graczy.
      Myślę że gracze nie mają nawet żalu o opóźnienia, bo z własnych doświadczeń wiemy, jak ciężko w niektórych przypadkach, dotrzymać terminów.

Problemem jest brak informacji...
      @Celes to był post wysłany przez Ciebie w 2018 r. Teraz, mimo że niedługo mija drugi tydzień lutego, nie dostaliśmy żadnej wiadomości.
      Już nie będę wspominał jak bardzo odbija się to na wizerunku Game Forga... O ile jeszcze o niego dbacie...

Oczywiście nie piszę tego konkretnie w Twoją stronę Celes, markuję by dotarło to do GF'a, bo z tego co się orientuję masz do nich najbliżej ^^
      Pozdrawiam
    • Katsu wrote:

Celes wrote:

Drodzy Daeva,

Koniec tego roku zbliża się wielkimi krokami i pragniemy podzielić się z Wami aktualnymi informacjami na temat dwóch ważnych zagadnień.

Mimo iż włożyliśmy bardzo dużo pracy oraz wysiłku i jesteśmy już bardzo blisko, to niestety nie będziemy w stanie wypuścić nowych Bohaterskich Wyzwań w tym roku. Chcemy mieć pewność, iż dysponujemy stabilna wersją tego systemu, zanim wprowadzimy go na live serwery gry (co niestety nie jest jeszcze osiągnięte). W chwili obecnej naszym docelowym terminem jest styczeń przyszłego roku i mamy nadzieję, że uda nam się je wtedy wypuścić. Wykorzystamy ten dodatkowy czas, by także dostosować niektóre nagrody z zadań w oparciu o pierwsze opinie od graczy.
      Myślę że gracze nie mają nawet żalu o opóźnienia, bo z własnych doświadczeń wiemy, jak ciężko w niektórych przypadkach, dotrzymać terminów.
      Problemem jest brak informacji...
      @Celes to był post wysłany przez Ciebie w 2018 r. Teraz, mimo że niedługo mija drugi tydzień lutego, nie dostaliśmy żadnej wiadomości.
      Już nie będę wspominał jak bardzo odbija się to na wizerunku Game Forga... O ile jeszcze o niego dbacie...

Oczywiście nie piszę tego konkretnie w Twoją stronę Celes, markuję by dotarło to do GF'a, bo z tego co się orientuję masz do nich najbliżej ^^
      Pozdrawiam
      Skoro ciężko dotrzymać terminów mogli nie zapowiadać co maja kiedy zrobić dla mnie to po prostu kpina z tego co robią tylko obiecują,widać jak im zależy na graczach.
      Mogli nie wgrywać 6.0,wymiany na nowe eq to wielki kant jaki zrobili i sporo osób odeszło gra wiesza się ping po 10000000 .SZKODA PISAĆ i czas marnować .
    • Tetsyua wrote:

UnderGhast wrote:

Tetsyua wrote:

ALE pamiętaj o tym że eq optymalne najlepiej jak zrobisz do 7.0 +15 by potem przekrafcic je na nowe eq teraz sa 2 komplety do pvp w przyszłości ma być tylko 1 naprawiaja to co teraz zle zrobili tylko warunek czy Gmeforg wprowadzi to samo co Ncsoft bo nawet tam w dodatku 6.0 drop na instancjach jest 3 razy większy a tu śmiech na sali znerfione oczywiście.
    • A ja mam takie pytanie.
      W 6.5 każdy ma dostać 4 nowe skile devaniona. Planujecie coś zrobić z respem shugo?
      Obecnie 15x złoty shugo(co daje fioletowy box/skill)a tak naprawde cały czas pusty na dredach jest, no jest 1 skill na tydzień, tyle że pod roll.